Tisztelt Látogató! Kedves Kollégista Barátom!

Nagy szeretettel és tisztelettel köszöntöm az ELTE Kőrösi Csoma Sándor Kollégium honlapján! A KCSSK az Egyetem legrégebbi és legnagyobb kollégiuma, mely fennállása óta, nem csak hallgatói szálláshelyként, hanem az évtizedek óta meglévő hagyományok ápolása és megélése mellett valódi közösségként működik. A hallgatói közösségi és kulturális élet támogatása mellett a Kollégium számára stratégiai jelentőségű célja, hogy a közel 1200 hallgatónk számára a lehető legmagasabb színvonalú szolgáltatásokat nyújtsuk, ezzel is támogatva egyetemi tanulmányaikat, értelmiségivé válásukat! Bízom benne, hogy a kollégium honlapján minden az Ön számára fontos információt megtalál s hamarosan kollégistaként, vendégként vagy pedig visszajáró öregdiákként üdvözölhetem.

Barátsággal:

Ribling Tamás